Miks NNZ pakendid?

  • Üleilmne esindatus
  • Keskendumine kohalikule
  • Lai tootevalik
  • Uuenduslik suunanäitaja
  • Kohandatud pakendid
  • Usaldusväärne ja eetiline
  • Säästlik ja sotsiaalse meelsusega
Infonõue

Puu- ja köögiviljade pakendamine

Pakendamislahendused

Õiged puu- ja köögiviljapakendid toovad märkimisväärset kasu töötlemisaja, logistika ja esitluse osas. Seeläbi tasub heasse pakendisse investeerimine end ära. Puu- ja köögiviljasektori spetsialistina teame, mida meie kliendid soovivad ning me kasutame neid teadmisi uudsete pakendilahenduste välja töötamisel.

Tulevik on arendustöös, mis on suunatud uuendustele ja kogemustele. See kohaldub nii toodetele kui ka pakenditele. Pakendil on oluline osa kaubamärgi ja toote tajumisel. Nii transportimisel kui ka riiulil. On ütlematagi selge, et arvestame toiduohutusnõuetega.

Puu- ja köögiviljapakendite säästlikkus

Jäätmete vähendamine on oluline teema puu- ja köögiviljasektoris, eriti säästlikkuse kontekstis. Pakume erinevaid pakkematerjale värskete puu- ja köögiviljade kvaliteedi säilitamiseks ja säilivusaja pikendamiseks. Pakend kui teabekandja sobib ideaalselt ka säilitamissoovituse edastamiseks.

Meie tootevalik:
- Võrkpakend
- Jutekangast kotid
- Kilepakend
- Alused ja PP/PET-topsid
- Papist pakend
- Paberpakend
- Kootud kangast kotid
- FIBC/Big Bag

Lisaks meie standardsele tootevalikule pakume ka vastavalt teie vajadustele kohandatud puu- ja köögiviljapakendeid. Võtke meiega ühendust!
Aitame teid meeleldi õige valiku tegemisel. Võtke meiega ühendust.NNZ’st

NNZ on puu- ja köögivilja- ning tööstussektori klientidele mõeldud pakenditele spetsialiseerunud rahvusvaheline ettevõte. 1922. aastal asutatud pereettevõte on kasvanud ligi 250 töötajaga organisatsiooniks, millel on oma filiaalide ja partnerite laiaulatuslik ülemaailmne võrgustik.

Selle võrgustiku tugevus seisneb suutlikkuses suurendada oma konkurentsivõimet. Nagu NNZd, iseloomustab meie võrgustiku partnereid säästlikkus ja sotsiaalsus, juhtiv koht oma valdkonnas, kliendikesksus, uuenduslikkus, suunanäitamine, paindlikkus ja läbipaistvus, usaldusväärsus ja eetilisus.

NNZ jaoks on töötajad meie parim vara. Oleme veendunud, et see toob kaasa suurema loomingulisuse ja jõudluse ning see on meie klientide, tarnijate ja teiste sidusrühmade jaoks ülimalt oluline. Meie eesmärk on töötada väga isiklikul alusel, kirglikult ja nauditavalt vastavalt plaanile, mille oleme koos teinud. Meie moto on: „Koos on parem”. Koos pakume oma klientidele säästlikke kohandamisvõimalusi, logistikalahendusi ja uuenduslikkust läbi koos loomise.

Me suudame seda vajadust täita tänu tütarettevõtetele strateegilistes asukohtades erinevates riikides. Töötame koos oma klientide ja mitmekülgse professionaalide meeskonnaga; materjalide, toidutehnoloogia, graafilise disaini ja turu-uuringute valdkonna spetsialistidega. Koos töötame välja kohandatud tooteid alates kontseptsioonist kuni turule toomiseni. Pakume igale lülile ahelas kliendispetsiifilisi, nutikaid lahendusi!

Meie standardne tootevalik: võrkkotid, jutekangast kotid, paberpakendid, kootud PP kotid, kiled, fooliumid, alused, topsid, ämbrid, suurkotid ja kaubaaluste stabiliseerimismaterjalid. NNZ pakub ka kohandatud pakendeid. Kohaldame oma kõigile pakenditele kõrgeimaid säästlikkuse, tõhususe ja toiduohutuse standardeid. Seeläbi saavad meie kliendid kasu meie suurepärastest ostutingimustest ja kvaliteetsetest toodetest.