Miks NNZ pakendid?

 • Üleilmne esindatus
 • Keskendumine kohalikule
 • Lai tootevalik
 • Uuenduslik suunanäitaja
 • Kohandatud pakendid
 • Usaldusväärne ja eetiline
 • Säästlik ja sotsiaalse meelsusega
Infonõue

Visioon ja missioon

Visioon

NNZ soovib olla usaldusväärne, pühendunud ja turule orienteeritud ettevõte, mis pakub oma partneritele alati parimaid võimalikke pakendamislahendusi.

NNZ plaanib nimetatud eesmärgi saavutada järgneva abil:

 • pidevalt suheldes ja tehes tihedat koostööd
  - klientidega,
  - tarnijatega,
  - turustajatega,
  - ülikoolidega,
  - uurimisinstituutidega,
  - valitsusasutustega;
 • rakendades põllumajandus- ja tööstussektorites optimaalselt üleilmset võrgustikku;
 • uuendades pidevalt värsket nõudlust ja turuarenguid ning püüdes neist alati üks samm ees olla;
 • tagades järjekindlalt optimaalse tootekvaliteedi ja teenuse taseme;
 • pakkudes täielikku pakkematerjalide ja pakendamisvõimaluste valikut;
 • kindlustades meie harukontorite kaudu laos standardtoodete laia valiku olemasolu ning saavutades sel viisil lühikesed tarneajad ning õigeaegsed logistilised lahendused;
 • pakkudes pakendamisalast täisteenust järgmistes valdkondades:
  - kauba hoiustamine,
  - transport,
  - dokumendi- ja failihaldus.

 

Mission

Based on the above vision, we have defined the following mission statement:
         'Inspired to create packaging solutions for your success!'

This mission statement stresses the importance of developing packaging solutions in close cooperation with our relations and gaining success on behalf of our stakeholders (employees, customers, suppliers, business partners and shareholders) and on behalf of society at large.

NNZ’st

NNZ on puu- ja köögivilja- ning tööstussektori klientidele mõeldud pakenditele spetsialiseerunud rahvusvaheline ettevõte. 1922. aastal asutatud pereettevõte on kasvanud ligi 250 töötajaga organisatsiooniks, millel on oma filiaalide ja partnerite laiaulatuslik ülemaailmne võrgustik.

Selle võrgustiku tugevus seisneb suutlikkuses suurendada oma konkurentsivõimet. Nagu NNZd, iseloomustab meie võrgustiku partnereid säästlikkus ja sotsiaalsus, juhtiv koht oma valdkonnas, kliendikesksus, uuenduslikkus, suunanäitamine, paindlikkus ja läbipaistvus, usaldusväärsus ja eetilisus.

NNZ jaoks on töötajad meie parim vara. Oleme veendunud, et see toob kaasa suurema loomingulisuse ja jõudluse ning see on meie klientide, tarnijate ja teiste sidusrühmade jaoks ülimalt oluline. Meie eesmärk on töötada väga isiklikul alusel, kirglikult ja nauditavalt vastavalt plaanile, mille oleme koos teinud. Meie moto on: „Koos on parem”. Koos pakume oma klientidele säästlikke kohandamisvõimalusi, logistikalahendusi ja uuenduslikkust läbi koos loomise.

Me suudame seda vajadust täita tänu tütarettevõtetele strateegilistes asukohtades erinevates riikides. Töötame koos oma klientide ja mitmekülgse professionaalide meeskonnaga; materjalide, toidutehnoloogia, graafilise disaini ja turu-uuringute valdkonna spetsialistidega. Koos töötame välja kohandatud tooteid alates kontseptsioonist kuni turule toomiseni. Pakume igale lülile ahelas kliendispetsiifilisi, nutikaid lahendusi!

Meie standardne tootevalik: võrkkotid, jutekangast kotid, paberpakendid, kootud PP kotid, kiled, fooliumid, alused, topsid, ämbrid, suurkotid ja kaubaaluste stabiliseerimismaterjalid. NNZ pakub ka kohandatud pakendeid. Kohaldame oma kõigile pakenditele kõrgeimaid säästlikkuse, tõhususe ja toiduohutuse standardeid. Seeläbi saavad meie kliendid kasu meie suurepärastest ostutingimustest ja kvaliteetsetest toodetest.