DSC0098

Jätkusuutlik partner klientidele

Meie eesmärk on pakkuda sujuvat kliendikogemust uuenduste kaudu, et juhtida tähelepanu ringikujutusele, edendada toodete vastavust ja kliimamõjusid ning kaitsta toote kvaliteeti.

Tootedisain.

Püüame rakendada säästvaid tavasid oma tarneahela kõigis lülides, alates hankimisest tarnijate, klientide ja töötajate kaudu, kellel on tõestatud pühendumus jätkusuutlikkuse teekonnale, kus rakendame oma toodete jaoks strateegiaid, keskendudes ringlusele ringlussevõtu ja taaskasutatava tootekujunduse kaudu. sisu.

 

Tooteteave.

Meie eesmärk on pakkuda klientidele meie toodete ja protsesside läbipaistvust, et nad saaksid kindlalt kontrollida meie vastavust asjakohastele tooteohutuse eeskirjadele. Meie lähenemine tooteohutusele hõlmab ka seda, kuidas me seda oma klientidega suhtleme. Pakume oma klientidele nende toodete nõudmisel vastavusdeklaratsioone. Loome veebiportaali, mis muudab nende portfelli järgimise protsessi sujuvamaks ja võimaldab klientidel kiiresti koguda vajalikku tooteteavet.

Pakendivalikud mõjutavad jätkusuutlikkust. Faktipõhise materjalivaliku toetamiseks töötasime välja #Rethink mudeli toote keskkonnamõju arvutamiseks. Praegu loome veebiportaali, mis võimaldab klientidel kiiresti koguda tooteinfot oma tooteportfelli keskkonnajalajälje andmete kohta.

Tagame toodete kvaliteedi auditeerides ladusid, et tagada nende vastavus meie ettevõtte kvaliteedi- ja toiduohutusnõuetele.

 

Keskkonnamõju tarneahelas

Püüame rakendada säästvaid tavasid oma tarneahela kõigis lülides, alates hankimisest tarnijate, klientide ja töötajate kaudu, kellel on tõestatud pühendumus jätkusuutlikkuse teekonnale, kus rakendame oma saitidel strateegiaid 1. ja 2. ulatuse süsinikdioksiidi heitkoguste vähendamiseks.

 

Suhe ja kaasamine.

Parimaks valitud partneriks saamiseks peab NNZ oma klientidega dialoogi nende vajaduste, ootuste ja eelistuste üle igapäevaste kliendikontaktide ja kliendiküsitluste kaudu, mis keskenduvad klientide kaasamisele, et määrata kindlaks lojaalsuse ulatus ja propageerimine.

 

jatkusuutlikkus jatkusuutlik koostoopartner tootajatele jatkusuutlik partner tarnijatele Materjalide keskkonnajalajälje arvutamine
Sustainability Strategic Focus And Pillars 2
Oleme oma klientide, tarnijate ja töötajate jaoks kindlaks määranud prioriteetsed valdkonnad oma olulisuse hinnangu põhjal. Need on kooskõlas ÜRO säästva arengu eesmärkidega ja täiendavalt seotud eesmärkidega, mida me püüame saavutada 2030. aastaks.
MIKS NNZ PAKENDIVÕRK?
ÜMBERKUJUNDAMINE

Jätkusuutlikkus
Ülemaailmsed strateegilised lahendused
Teerajaja
Usaldusväärne ja eetiline

TÕELINE KOOSTÖÖ

Pikaajalised partnerlussuhted
Meeskonnatöö
#Rethink innovation#Rethink innovation (Mõtle uuendused ümber)
Täielik teenuselogistika

KOHANDATUD LAHENDUSED

Sõltumatu nõustamine
Uuenduste ülevaated
Kliendikesksus
Kaubamärgi portfoolio

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Olge kursis viimaste arengutega. Liituge meie uudiskirjaga

"*" näitab nõutud väljasid

Kuidas me teie andmeid käsitleme? Lugege meie privaatsusavaldust. Saate nende meilide tellimuse igal ajal tühistada.