Kokkuvolditavad karbid

Kokkuvolditavad karbid on saadaval täispapist kõrge äärega mudelina: kokkuvolditavad karbid luuviljaliste, kukeseente, köögiviljade ja einekomplektide jaoks.

Tavaline sisu, mis on pakitud: Kokkuvolditavad karbid

 • Brokkoli
 • Kapsas
 • Kartulid
 • Kirsid
 • Küüslauk
 • Lillkapsas
 • Maitsetaimed
 • Õunad
 • Pirnid
 • Porgand
 • Riis
 • Seened
 • Võrsed

Toote üksikasjad lühidalt

Täispapist kokkuvolditav karp luuviljaliste jaoks

Täisplaadist kokkuvolditav karp on mõeldud taaskasutamiseks ja see on valmistatud kergest, tugevast ja täielikult loodusliku kattega CKB-alusest ning sellel on tsellulooskilest aken. Disain võib olla kooniline või kuubikujuline, kas  põhjaga või täielikult püstises olekus Optimaalse säilivusaja tagamiseks on karbil ventilatsiooniavad. Karbil olev kvaliteetne graafiline trükk võimaldab sellel riiulil silma paista. Karp on mõeldud luuviljaliste (õunad, kirsid, pirnid, ploomid) jaoks.

Täispapist kokkuvolditav karp seente jaoks

Täispapist kokkuvolditav karp on välja töötatud Rootsi ja Norra metsadest pärit metsikute kukeseente parimaks säilivuseks. Karp on toodetud täispapist ja sel on kileaken. Spetsiifiline perforeeritud muster võimaldab kastis olevate seente niiskust optimaalselt kontrollida. Karbil olev kvaliteetne graafiline trükk võimaldab sellel riiulil silma paista.

Täispapist kokkuvolditav karp toiduvalmistamiseks

Täispapist kokkuvolditava karbi valmistamisel on kasutatud PET-kattega täispappi ja PET-kilega akent. PET komponendid muudavad karbi sobivaks toiduvalmistamiseks (ahjus ja mikrolaineahjus). Karp on perforeeritud, et võimaldada toiduvalmistamise ajal tekkiva auru kontrollitud vabastamist. Karbil olev kvaliteetne graafiline trükk võimaldab sellel riiulil silma paista. Karp on mõeldud kartuli, brokkoli ja rooskapsa keetmiseks.

Täispapist kokkuvolditav karp "einekomplekt“

Täispapist kokkuvolditavat karpi kasutatakse toodete ja toidu koostisosade pakkimiseks. Karp on valmistatud täispapist, tarnitakse tasapinnaliselt, iselukustuva põhjaga. Kileaknad võimaldavad kontrollida sisu kvaliteeti. Kliendid hoiustavad üldise prindiga karbi, millel on kaasas prinditud isekleepuv etikett kaubamärgi ja toiduvalmistamise juhiste jaoks. Jaemüüjad on kasutusele võtnud einekomplektide kontseptsioonid, et saada kasu tarbijate kasvavast huvist värskete ja tervislike valmistoitude vastu.

Kõrge äärega papist kokkuvolditav karp "einekomplekt“

Kokkuvolditav karp ‘Taste Trail’ on valmistatud kartongist ja sellel on kõrge äär. Karpi kasutatakse värskete toodete ja sellega kaasasoleva tasuta toidu koostisosade pakkimiseks. Karpi tarnitakse tasapinnaliselt, sellel on iselukustuv põhi. Esi- ja tagaküljel olev lõikemuster võimaldab kontrollida karbi sisu kvaliteeti. Kliendid ladustavad üldise prindiga karpe ja kohandavad neid kasutades prinditud riba, mis kinnitatakse karbi ühele või kahele küljele. Jaemüüjad on kasutusele võtnud einekomplektide kontseptsioonid, et saada kasu tarbijate kasvavast huvist värskete ja tervislike valmistoitude vastu.

Contact form
Teabenõue

"*" näitab nõutud väljasid

Millistest toodetest olete huvitatud?
Hidden
Hidden

MIKS NNZ PAKENDIVÕRK?
ÜMBERKUJUNDAMINE

Jätkusuutlikkus
Ülemaailmsed strateegilised lahendused
Teerajaja
Usaldusväärne ja eetiline

TÕELINE KOOSTÖÖ

Pikaajalised partnerlussuhted
Meeskonnatöö
#Rethink innovation#Rethink innovation (Mõtle uuendused ümber)
Täielik teenuselogistika

KOHANDATUD LAHENDUSED

Sõltumatu nõustamine
Uuenduste ülevaated
Kliendikesksus
Kaubamärgi portfoolio

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Olge kursis viimaste arengutega. Liituge meie uudiskirjaga

"*" näitab nõutud väljasid

Kuidas me teie andmeid käsitleme? Lugege meie privaatsusavaldust. Saate nende meilide tellimuse igal ajal tühistada.