2021 Collega’s Magazijn Groningen (9)

Toote transpordipakend

Meie kliendid: põllumehed ja suuremate toodangumahtude pakkijad.

Teeme koostööd kasvatajate ja põllumeestega, et toodang jõuaks lõpptarbijani ideaalses seisukorras.

 

Me teenindame põllumehi ja pakendajaid varustades neid pakendusmaterjalidega suuremate toodangukoguste jaoks (kartul, sibul, porgand, kapsas, puuviljad jne), mis on sageli ette nähtud ekspordiks.

Meil on teie vajaduste katmiseks lai valik, kuhu kuulub võrkkotte, kotiriidest (džuudist hessikangast) kotte, (ventilatsiooniavadega) hulgikotte, PP kootud kotte, paberkotte, Top-Guardi, Liqui-Sorbi, kaubaaluste võrku ja papp-nurki.

Panustame uuendusse ja saame aidata teil teha faktidel põhineva valiku oma säästva pakendiportfoolio jaoks, mis tekitab vähem jäätmeid ja pakub keskkonnasõbralikumaid valikuid ilma kvaliteedis järeleandmisi tegemata.

Teame, et värskete toodete transpordi logistika on väga keeruline, pakendil on säilivusaja pikendamisel ülioluline roll. Värske toode kujutab endast ainulaadset väljakutset pakendusmaterjalide jaoks, kuna puu- ja köögiviljad hingavad pärast koristamist edasi. Õige pakendi sobitamine tootega on säilivusaja pikendamiseks ülimalt oluline. Suurte kartuli- ja köögiviljamahtude transpordilogistika on väga keeruline ning teeme koostööd kasvatajate ja põllumeestega, et toodang jõuaks lõpptarbijani ideaalses korras. Arvestame pakendi, temperatuuri, niiskuse ja muude teguritega tagamaks, et toode püsiks värske ja terve.

Kartul ja sibul, kapsas, naeris, tsitruselised ja mõned eritooted pakitakse tavaliselt võrkkottidesse. Lisaks madalale hinnale on võrgu eeliseks takistamatu õhuvool. Hea ventilatsioon on sibulatele eriti kasulik. Seemnekartulite ekspordiks on endiselt kõige soovitumaks pakendusmaterjaliks kotiriie, kuna selle eeliseks on suurepärane niiskusimavus, hea ventilatsioon ja kartulikoore mitte kahjustamine. Ventileeritud hulgikotid on kõige tõhusamad selliste toodete ladustamiseks nagu kartulid ja porgandid.

 

MIKS NNZ PAKENDIVÕRK?
ÜMBERKUJUNDAMINE

Jätkusuutlikkus
Ülemaailmsed strateegilised lahendused
Teerajaja
Usaldusväärne ja eetiline

TÕELINE KOOSTÖÖ

Pikaajalised partnerlussuhted
Meeskonnatöö
#Rethink innovation#Rethink innovation (Mõtle uuendused ümber)
Täielik teenuselogistika

KOHANDATUD LAHENDUSED

Sõltumatu nõustamine
Uuenduste ülevaated
Kliendikesksus
Kaubamärgi portfoolio

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Olge kursis viimaste arengutega. Liituge meie uudiskirjaga

"*" näitab nõutud väljasid

Kuidas me teie andmeid käsitleme? Lugege meie privaatsusavaldust. Saate nende meilide tellimuse igal ajal tühistada.