Paberkile rullil

Rullil olev paberkile vormi täitmiseks ja kinnitusmasinate tarvis sisaldab erinevaid materjale: Paper-Vento®, mis on sertifitseeritud biopõhine, biolagunev, tööstuslikult kompostitav või paberi hulgas taaskasutatav, klass Paper-Vento® Now ja meie litsentsitud klass Bag-2-Paper™.

Tavaline sisu, mis on pakitud: Paberkile rullil

  • Apelsinid
  • Kartulid
  • Sibulad

Toote üksikasjad lühidalt

Paber Vento®, standardklass

Vertikaalsete vormide täitmise ja pakendi sulgemise jaoks mõeldud paberiklassid on kuumtihendiga kaetud rohelise polüetüleeniga (PE) või Sustainexiga. Aken on valmistatud kas kilest (PLA) või võrgust (PE, PLA või Bafatex). Saadud Paper-Vento® klassid on sertifitseeritud biopõhised, biolagunevad, tööstuslikult kompostitavad või paberi hulgas taaskasutatavad.

Paper-Vento®, käepidemega

Integreeritud käepidemega Paper-Vento® disain on tärklisepõhise võrguaknaga biopõhine toode, mis kasutab FSC sertifikaadiga paberit ja veepõhist trükki See Paper-Vento® disain on sertifitseeritud biopõhine, biolagunev ja EN11432 sertifikaadiga tööstuslik kompostitav.

Paper-Vento®, Now™ klass

NoW™ tehnoloogiaga Paper-Vento® on klassifitseeritud plastivabaks SUP (Single use plastic - ühekordselt kasutatav plastik) direktiivi alusel, mis kehtib alates 07.03.21. Seda toetavad peamised rahvusvahelisel skaalal akrediteeritud sertifikaadid (ATICELCA meetod MC 501 – UNI 11743 klass “A”), mis kehtivad kogu Euroopas ja Ameerika Ühendriikides ning kvalifitseeruvad Lääne-Michigani ülikooli ringlussevõtu sertifikaadi saamiseks. Paper-Vento® koos NoW™ tehnoloogiaga on tsellulooshüdraadist aknaga ja valmistatud taastuvatest allikatest saadud toorainest, mille tagab FSC (Forest Stewardship Council - Metsaholdusnõukogu).

Bag-2-Paper™

Bag-2-Paper® tehnoloogia võimaldab padjakujuliste kottide kuumsulgemise asemel neid kinni kleepida kiirusega 60 pakki minutis. Bag-2-Paper® sobib suurepäraselt suure paindlikkuse tagamiseks, kui kasutatakse erineva kujundusega väikeseid koguseid. Paber, kõrge kleepuvusega etikett ja kahepoolne kleeplint on kokku pandud Jasa Bag-2-Paper®-masinaga padjakoti stiilis. Bag-2-Paper®-i kasutatakse tavaliselt kuni 1,5 kg kaaluvate niiskete värskete toodete (tavaliselt sibula ja kartuli) pakkimiseks.

Contact form
Teabenõue

"*" näitab nõutud väljasid

Millistest toodetest olete huvitatud?
Hidden
Hidden

MIKS NNZ PAKENDIVÕRK?
ÜMBERKUJUNDAMINE

Jätkusuutlikkus
Ülemaailmsed strateegilised lahendused
Teerajaja
Usaldusväärne ja eetiline

TÕELINE KOOSTÖÖ

Pikaajalised partnerlussuhted
Meeskonnatöö
#Rethink innovation#Rethink innovation (Mõtle uuendused ümber)
Täielik teenuselogistika

KOHANDATUD LAHENDUSED

Sõltumatu nõustamine
Uuenduste ülevaated
Kliendikesksus
Kaubamärgi portfoolio

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Olge kursis viimaste arengutega. Liituge meie uudiskirjaga

"*" näitab nõutud väljasid

Kuidas me teie andmeid käsitleme? Lugege meie privaatsusavaldust. Saate nende meilide tellimuse igal ajal tühistada.