Džuutkotid

Toodete transpordipakendamiseks mõeldud džuudist kotid on kartulite, seemnete, kohviubade, pähklite ja rannakarpide pakendamise jaoks.

Tavaline sisu, mis on pakitud: Džuutkotid

  • Kakao
  • Kartulid
  • Kohv
  • Pähklid
  • Rannakarbid
  • Seemned
Laadige alla oma infoleht

Toote üksikasjad lühidalt

Džuutkott kartulite, seemnete, kohviubade ja pähklite jaoks

Džuut on tugev ja vastupidav materjal ning eelkõige ainulaadsete omadustega, mis teeb sellest ideaalse pakkematerjali kartulite, seemnete, kohviubade ja pähklite transpordipakendamiseks.

Džuutkott rannakarpide jaoks

Džuut on tugev ja vastupidav materjal ning ennekõike on sellel ainulaadsed omadused, mis muudavad selle ideaalseks pakkematerjaliks rannakarpide transpordipakendamiseks. Rannakarbid pakitakse märjana džuutkottidesse, mis teeb džuutkanga märjaks ja paneb selle koti täitmisel venima. Pärast sulgemist kangas kuivab ja taastab oma esialgse kuju, kokkutõmbunud olekus, mis tagab rannakarpide tiheda pakendamise, et hoida neid suletuna.

potatoes-07005-jute-bag-NNZ

Otsid kõrgekvaliteedilisi pakendeid kartulitele, kakaole, kohvile, mereandidel, pähklitele või seemnetele? Siis on meie jutikotid täiuslik lahendus! Pakume erineva suuruse ja stiiliga kõrgekvaliteedilisi jutikotte, et rahuldada teie konkreetseid pakendamisvajadusi.

Võime uhkusega öelda, et the Royal NNZ group bv on jute müünud alates 1922. aastast ja omab tugevaid sidemeid riikidega, kus jute toodetakse. Seetõttu pärinevad meie jutikotid parimatest tootjatest Bangladeshist ja Indiast, kus neid toodetakse suure hoole ja oskusega. See tagab meie jutikottide järjepideva kvaliteedi ja usaldusväärsuse.

Jutikotid on valmistatud vastupidavatest, biolagunevatest materjalidest ja on loodud raskete ja mahukate toodete turvaliseks ja efektiivseks pakendamiseks ja transportimiseks. Jutikotid sobivad ideaalselt toiduainete nagu kartulid, kakaooad, kohvioad, mereandid, pähklid ja seemned kvaliteedi ja värskuse säilitamiseks.

Meie jutikotte on erinevates suurustes vastavalt teie konkreetsetele nõuetele ja neid saab kohandada teie ettevõtte logo või disainiga silmatorkava esitluse jaoks. Lisaks on need väga tugevad ja taaskasutatavad, mis võimaldab pikas perspektiivis kokku hoida kulusid ja aitab kaasa jätkusuutlikkusele.

Oleme pühendunud kõrgeima kvaliteediga jutikottide ja parima teeninduse pakkumisele oma klientidele. Kas vajate väikest või suurt hulka jutikotte, oleme valmis teie soovidele vastama. Võtke meiega täna ühendust ja avastage, kuidas jutikotid saavad teie pakendamisprotsesse paremaks muuta!

Contact form
Teabenõue

"*" näitab nõutud väljasid

Millistest toodetest olete huvitatud?
Hidden
Hidden

MIKS NNZ PAKENDIVÕRK?
ÜMBERKUJUNDAMINE

Jätkusuutlikkus
Ülemaailmsed strateegilised lahendused
Teerajaja
Usaldusväärne ja eetiline

TÕELINE KOOSTÖÖ

Pikaajalised partnerlussuhted
Meeskonnatöö
#Rethink innovation#Rethink innovation (Mõtle uuendused ümber)
Täielik teenuselogistika

KOHANDATUD LAHENDUSED

Sõltumatu nõustamine
Uuenduste ülevaated
Kliendikesksus
Kaubamärgi portfoolio

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Olge kursis viimaste arengutega. Liituge meie uudiskirjaga

"*" näitab nõutud väljasid

Kuidas me teie andmeid käsitleme? Lugege meie privaatsusavaldust. Saate nende meilide tellimuse igal ajal tühistada.