Papist kandikud

Kartongist alused on saadaval kõrge ääre ja täispapist tootena: standardalustena, tiibadega alustena, millel on silt või riba, hübriidalustena ja -korvidena.

Tavaline sisu, mis on pakitud: Papist kandikud

  • Avokaadod
  • Kiivi
  • Maasikad
  • Marjad
  • Õunad
  • Porgand
  • Seened
  • Sidrunid
  • Tomatid

Toote üksikasjad lühidalt

Kõrge äärega kartongalus

Standardseid kõrge äärega kartongaluseid kasutatakse kuni 1 kg kaaluvate pehmete ja luuviljade pakendamiseks. Niiskete värskete toodete jaoks, nagu seened, porgandid ja supiköögiviljad, on saadaval spetsiaalne niiskuskindel variant. Niiskuskindlus saavutatakse täiendava siselaki või kattekihiga. Kartongalus võimaldab turunduseesmärkidel kvaliteetset graafilist printimist.

Kõrge äärega tiibadega alus

Suurte pikendatud tiibadega kõrge äärega kartongalus pakub 100% taaskasutatavat monomaterjalist pakendilahendust. Selle süsiniku jalajälg on oluliselt madalam võrreldes plastist masinpakendamise aluste või klambritega. Tiivad suletakse isekleepuva sildi abil. Kartongalust saab kohandada vastavalt teie konkreetse toote mõõtudele.

Täispapist tiibadega alus lintidega

Täispapist tiibadega alus pakub 100% taaskasutatavat monomaterjalist pakendilahendust. Tiivad suletakse paberribaga. Pappalust saab kohandada vastavalt teie konkreetse toote mõõtudele.

Täispapist ümbrisega alus

Täispapist ümbris asendab praegu paljudes tootepakendites kasutatavat kilematerjali. Uuenduslik disain hoiab toote pakendis nähtavana, takistades samal ajal toote eemaldamist ümbrise allservas oleva rikkumiskindla sildi tõttu. Ümbriseid on lihtne käsitsi pakkida, kuid pakendamist saab ka automatiseerida.

Kõrge äärega korv

Kõrge äärega papist korv pakub 100% taaskasutatavat monomaterjalist pakendilahendust. Kartongkorvi saab kohandada vastavalt teie konkreetse toote mõõtudele. Plano tarne võimaldab minimaalset lao täituvust.

Täispapist hübriidalus

"Hübriidalus" koosneb täispapist või mikroäärega alusest ja rPET-kattest. Kate klõpsab salve ülaosas asuvatesse piludesse. Võrreldes masinpakendatud alustega võimaldab „hübriidalus“ kastidesse ja riiulile virnastamist. Pappaluse kasutamine plastaluse asemel võimaldab vähendada plasti kasutamist ja meeldib tänapäeva tarbijatele, kes eelistavad värsketel toodetel näha kiupõhiseid pakendeid.

Contact form
Teabenõue

"*" näitab nõutud väljasid

Millistest toodetest olete huvitatud?
Hidden
Hidden

MIKS NNZ PAKENDIVÕRK?
ÜMBERKUJUNDAMINE

Jätkusuutlikkus
Ülemaailmsed strateegilised lahendused
Teerajaja
Usaldusväärne ja eetiline

TÕELINE KOOSTÖÖ

Pikaajalised partnerlussuhted
Meeskonnatöö
#Rethink innovation#Rethink innovation (Mõtle uuendused ümber)
Täielik teenuselogistika

KOHANDATUD LAHENDUSED

Sõltumatu nõustamine
Uuenduste ülevaated
Kliendikesksus
Kaubamärgi portfoolio

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Olge kursis viimaste arengutega. Liituge meie uudiskirjaga

"*" näitab nõutud väljasid

Kuidas me teie andmeid käsitleme? Lugege meie privaatsusavaldust. Saate nende meilide tellimuse igal ajal tühistada.