Kaubaaluse võrk

Kaubaaluste võrk on saadaval Tornado-Net® (kootud kaubaaluste võrk) ja Tornado-Wrap® (ventileeritud kilest kaubaaluste mähis).

Tavaline sisu, mis on pakitud: Kaubaaluse võrk

  • Kartulid
  • Porgand
  • Sibulad

Toote üksikasjad lühidalt

Tornado-Net®, kootud kaubaaluste võrk

Tornado-Net® on meie kootud kaubaaluste võrk. Portfoolios on standardtüüp ilma venimisvõimeta ja kuni 75% venivusega mudel. Tornado-Net® on valmistatud 100% LLDPE-st ja on taaskasutatav. Kaubaaluste võrk ümbritseb toodet tihedalt, kaitstes seda transpordi ajal. Hoiab kaubaaluse sirgena ja vormis, et tagada parim esitlus jaemüügikohas. Seda on lihtne peale panna, kas masinaga või käsitsi ning eemaldamisel läheb sellest vaid veidi raisku.

Tornado-Net®, kootud kaubaaluste võrk (ainult USA)

Tornado-Net® on meie kootud kaubaaluste ümbris, mis on veniv ja millel on mälu. Kaubaaluste võrk ümbritseb toodet tihedalt, kaitstes seda transpordi ajal. Hoiab kaubaaluse püstises olekus ja aitab säilitada esialgset vormi, et tagada parim esitlus jaemüügikohas. Seda on alusele lihtne peale panna, kas masinaga või käsitsi ning eemaldamisel läheb sellest vaid veidi raisku. See on tugev, kuid kerge ja kasutab oluliselt vähem plasti kui tavaline pressitud võrk. Avatud võrgu mudel võimaldab õhul vabalt ringelda, vähendades kondensatsiooni tekkimist kaubaalustel. Tornado-Net® on valmistatud 100% LLDPE-st ja on taaskasutatav.

Tornado-Net® kootud kaubaaluse võrk (ainult Lõuna-Aafrika)

Tornado-Net® on meie kootud kaubaaluste võrk. Portfoolios on standardtüüp ilma venivuseta ja kuni 75% venivusega mudel. Tornado-Net® on valmistatud 100% LLDPE-st ja on taaskasutatav. Kaubaaluste võrk ümbritseb toodet tihedalt, kaitstes seda transpordi ajal. Hoiab kaubaaluse sirgena ja aitab säilitada esialgset kuju, et tagada parim esitlus jaemüügikohas. Seda on lihtne peale kanda, kas masinaga või käsitsi ning eemaldamisel tekib vaid veidi jäätmeid.

Tornado-Wrap®, õhuavadega kilest kaubaaluste kate (ainult USA )

Tornado-Wrap®, õhuavadega veniv kile, mis võimaldab kaubaalustel asetatud toodetel hingata. Tornado-Wrap® Heavy Duty ja Airforce Max on mõeldud kasutamiseks eelvenitusvõimega aluste kiletamismasinatel. Need venivad eelnevalt vähemalt 250%. Sellel kilel on lineaarsed ribad, mis annavad sellele tõmbetugevuse, mis on vajalik maksimaalseks paisumiseks ilma rebenemiseta. Lineaarsete ribade ridade vahel on väikesed perforatsioonid, mis laienevad eelvenituse ajal. Tornado-Wrap® käsi- ja masinvariant on juba eelnevalt venitatud, nii et augud on avatud. Samuti tugevdatud lineaarsete ribadega, mis parandavad lasti paigalhoidmist, nii et iga kaubaaluse kinnitamiseks on vaja vähem kilet.

Contact form
Teabenõue

"*" näitab nõutud väljasid

Millistest toodetest olete huvitatud?
Hidden
Hidden

MIKS NNZ PAKENDIVÕRK?
ÜMBERKUJUNDAMINE

Jätkusuutlikkus
Ülemaailmsed strateegilised lahendused
Teerajaja
Usaldusväärne ja eetiline

TÕELINE KOOSTÖÖ

Pikaajalised partnerlussuhted
Meeskonnatöö
#Rethink innovation#Rethink innovation (Mõtle uuendused ümber)
Täielik teenuselogistika

KOHANDATUD LAHENDUSED

Sõltumatu nõustamine
Uuenduste ülevaated
Kliendikesksus
Kaubamärgi portfoolio

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Olge kursis viimaste arengutega. Liituge meie uudiskirjaga

"*" näitab nõutud väljasid

Kuidas me teie andmeid käsitleme? Lugege meie privaatsusavaldust. Saate nende meilide tellimuse igal ajal tühistada.