New building NNZ group

Meist

Tegutseme alates 1922. aastast ja me alles alustasime!

NNZ on alates asutamisest 1922. aastal end mitu korda uuesti leiutanud. Meie teekonnal on meie peamine fookus alati klientidele, tarnijatele ja töötajatele järjepidevuse tagamine. Ümberkujundamine on meie DNA-s, oleme ettevõtjad, kes kasutavad ära turutingimusi ja trende. Me kujundame ümber oma rolli pakenditarnijana. See hõlmab enda uuesti leiutamist, tehes strateegilisi valikuid oma tootmise peatamiseks, et saada sõltumatuks tarnijaks usaldusväärsete partnertarnijate võrgustikuga ning meie tütarettevõtete geograafilist laienemist. Kujundame oma pakendiportfoolio ümber uuenduste ja olemasolevate pakendite edasise täiustamisega, mis mõjutab teenindatavaid turge.

NNZ on seotud koostöö ja isiklike suhetega nii  asutusesiseselt kui ka -väliselt. Suhted töötajate, klientide ja huvigruppidega. Lahendusi otsitakse meeskonnatöös, et aidata üksteisel olla edukad, lugupidavad, ausameelsed.

Mis puutub meie toodetesse, siis seisneb NNZ tugevus klientide pakendamisprobleemide lahendamises. Teadmised, kogemused ja loovus on nimetatud pakendilahenduste väljatöötamise aluseks. Oleme lahendustele orienteeritud, kliendikesksed ja mõtleme stampidest väljapoole!

Ümberkujundamine on meie DNA-s! Tegeleme pakendamisega südamega ning lahendame teie pakendidilemma tõelise koostöö ja kohandatud lahenduste kaudu.

Meie pärand ja tulevikutee

NNZ on rahvusvaheline ettevõte, mis turustab põllumajandus- ja tööstustoodete pakkematerjale. Alates 1922. aastast on NNZ olnud 100% perefirma, kuigi rõhk on väga suur ettevõtte tegevusel. NNZ-l on hetkel 24 oma filiaali 18 riigis ning rahvusvaheline ettevõtete võrgustik, kellega teeme koostööd enam kui 50 riigis üle maailma nii toodete arendamisel, turgudel kui ka ostu-müügi osas. NNZ tegeleb peamiselt puu- ja köögiviljasektori pakkematerjalide alal, kuigi meil on ka tööstusliku pakendi osakonnad Beneluxi riikides, Saksamaal, Skandinaavias, Ühendkuningriigis, Ameerika Ühendriikides, Balti riikides, Lõuna-Aafrikas ja Šveitsis.

Tulevikku silmas pidades peame oluliseks, et selline ettevõte nagu NNZ tegeleks pidevalt pakkematerjalide uuendusega ja nendele materjalidele esitatavate nõuetega, mis on mõeldud värsketele puu- ja köögiviljatoodetele või muudele toiduga seotud toodetele ning pööraks ka vajalikku tähelepanu meie sektorile seatud jätkuvatele jätkusuutlikkuse nõuetele.

Libau pand 1923 2021 Magazijn Groningen (7) 2021 Magazijn Groningen (14) 2021 Vestiging Groningen (7)

NNZ on tegutsenud pakenditööstuses üle 100 aasta ja on otsustanud jätkata oma tegevust veel palju aastaid. Ajavahemikul 1995-2023 kasvas ettevõte käive 30 miljonilt eurolt 195 miljoni euroni. See saavutati detsentraliseeritud riiklike turgude vallas, nagu väljendatakse tänapäevalgi kasutatavas loosungis: Keskenduge kohalikule. Lisaks nendele detsentraliseeritud hallatavatele riiklikele üksustele loovad tsentraalselt hallatavad valdkonnad (rahandus, turundus, tootearendus, personalijuhtimine, IKT ja keskne allhange) tingimused selleks, et NNZ eri filiaalid saaksid optimaalselt toimida nii müügi, logistika, teeninduse kui ka teeninduse ja otseturunduse vallas.

Meie pika eksisteerimise üks olulisi alustalasid seisneb selles, et NNZ soovib järgida kõiki seadusandlikke eeskirju, lepinguid ja reegleid; NNZ keeldub ka spekuleerimast futuuriturgudel, ei tooraine ega valuutade osas. NNZ näeb selles oma kohustust mitte ainult ühiskonna, vaid ka oma töötajate ees.

IMG 0921 Magazijn Rilland (51) NNZ Lunenburg 2021 (106) NNZ Lunenburg 2021 (25)

NNZ-s hindame väga oma töötajate väärtust ja oleme nende nimel koostanud oma 4-puntkilise mõõdiku, nimelt: Kirg, nauding, isiklik ja plaan. Meil on kirg pakendamise vastu, soovime heal meelel koostööd teha väga isiklikult suheldes, kuid alati vastavalt meie ühiselt koostatud plaanile. See väljendub aktiivses kvaliteedipoliitikas ja jätkusuutlikkuse poliitikas, aga ka rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteedigarantiide kaudu, nagu ISO 9001 ja BRC sertifikaadid ning SEDEX. Üheskoos peame tagama keskkonna, kus kvaliteet, ohutus ja tervis on iseenesestmõistetavad. Seetõttu on kõigis NNZ ettevõtetes meeskonnad, kes kaitsevad neid valdkondi aktiivselt.

NNZ Scandinavia Dec 2021 (64) NNZ Lunenburg 2021 (35) NNZ Wesel 2022 (18) NNZ Scandinavia Dec 2021 (8)
NNZ Group building
Ettevõtte prioriteediks on optimaalse läbipaistvusega ja pideva keskendumise läbi tagada käituse tulevik.

 

Perekond Boot

Alates NNZ asutamisest 1922. aastal on Booti perekonna käes endiselt 100% ettevõtte aktsiatest. Siiski on oluline märkida, nagu eespool lühidalt mainitud, et NNZ ettevõte huvid on alati seisnud perekonna huvidest eespool. See tähendab, et vaadeldakse eelkõige NNZ eesmärke ja seda, kuidas neid tulevikus edasi arendaa; äri prioriteediks on optimaalne läbipaistvus ja pidev keskendumine tuleviku tagamisele.

 

Meie ettevõtet puudutav oluline teave

  • Rajatud: 1922
  • Töötajate arv: 250
  • Tulu: 195 miljonit eurot
  • Toode: Pakendusmaterjalid
  • Turud: Põllumajandus (75%), tööstus (25%)
  • Peakorter: Groningen, Holland
  • Tütarettevõtted: 24 Euroopas, Ameerika Ühendriikides, Kanadas ja Aafrikas
  • Laopind: 50.000 m²

 

 

Me kindlustame ja tagame oma tulevikku NNZ-d pidevalt ümber kujundades.
NNZ Wereldkaart 2023 05 17
NNZ pakendivõrk, töötame kogu maailmas

Teenindame oma kliente 24 tütarettevõttest Euroopas, Ameerika Ühendriikides, Kanadas ja Aafrikas.

Kontakt
MIKS NNZ PAKENDIVÕRK?
ÜMBERKUJUNDAMINE

Jätkusuutlikkus
Ülemaailmsed strateegilised lahendused
Teerajaja
Usaldusväärne ja eetiline

TÕELINE KOOSTÖÖ

Pikaajalised partnerlussuhted
Meeskonnatöö
#Rethink innovation#Rethink innovation (Mõtle uuendused ümber)
Täielik teenuselogistika

KOHANDATUD LAHENDUSED

Sõltumatu nõustamine
Uuenduste ülevaated
Kliendikesksus
Kaubamärgi portfoolio

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Olge kursis viimaste arengutega. Liituge meie uudiskirjaga

"*" näitab nõutud väljasid

Kuidas me teie andmeid käsitleme? Lugege meie privaatsusavaldust. Saate nende meilide tellimuse igal ajal tühistada.