Kaubaaluste võrk

Kaubaaluste võrk on saadaval järgmiste mudelitena: Tornado-Net® (kootud kaubaaluste võrk), Tornado-Wrap® (õhuavadega kaubaaluste kilest mähiskate) ja Snakewrap.

Tavaline sisu, mis on pakitud: Kaubaaluste võrk

  • Brikett
  • Ehitusmaterjalid
  • Küttepuud
  • Lillesibulad
  • Puidupalgid
  • Sööda
  • Süütamine
  • Väetis

Toote üksikasjad lühidalt

Tornado-Net®, kootud kaubaaluste võrk

Tornado Net® on meie kootud kaubaaluste mähiskate, mis on veniv ja millel on mälu. Kaubaaluste võrk ümbritseb toodet tihedalt, kaitstes seda transpordi ajal. Hoiab kaubaaluse sirgena ja aitab säilitada esialgset kuju, et tagada parim esitlus jaemüügikohas. Seda on lihtne peale kanda, kas masinaga või käsitsi ning eemaldamisel tekib vähe jäätmeid. See on tugev, kuid kerge ja kasutab oluliselt vähem plasti kui tavaline pressitud võrk. Avatud võrgu stiilis kate võimaldab õhul vabalt ringelda, vähendades kondensatsiooni tekkimist kaubaalustel. Tornado-Net® on valmistatud 100% LLDPE-st ja on taaskasutatav.

Tornado-Wrap®, õhuavadega kilest kaubaaluste kate (ainult USA)

Tornado-Wrap®, on õhuaukudega veniv kile, mis võimaldab kaubaalustel asetatud toodetel hingata. Tornado-Wrap® Heavy Duty ja Airforce Max on mõeldud kasutamiseks eelvenitusvõimega kaubaaluste pakendusmasinatel. Need venivad eelnevalt vähemalt 250%. Sellel kilel on lineaarsed ribad, mis annavad sellele tõmbetugevuse, mis on vajalik maksimaalseks paisumiseks ilma rebenemiseta. Lineaarsete ribade ridade vahel on väikesed perforatsioonid, mis muutuvavad eelvenituse käigus suurteks avadeks Tornado-Wrap® käsi- ja masinvariant on juba eelnevalt venitatud, nii et augud on avatud. Samuti tugevdatud lineaarsete ribadega, mis parandavad lasti paigalhoidmist, nii et iga kaubaaluse kinnitamiseks on vaja vähem kilet.

Snake-Wrap (ainult USA ja Ühendkuningriik)

Snakewrap on mõeldud ümbristega, ümarate või ebakorrapärase kujuga toodete pakendamiseks ja kohalhoidmiseks, kui need on kaubaalusele virnastatud. Samal ajal kui virnajkujuliselt ladustatud tooted paigutatakse alusele, põimitakse kihtide vahele Snakewrap, mis võimaldab suurendada toote hingavust ja kaubaaluse stabiilsust. Saadaval mitmes suuruses ja värvitoonis, et katta kõik teie pakendivajadused. Toodetud USA-s.

Contact form
Teabenõue

"*" näitab nõutud väljasid

Millistest toodetest olete huvitatud?
Hidden
Hidden

MIKS NNZ PAKENDIVÕRK?
ÜMBERKUJUNDAMINE

Jätkusuutlikkus
Ülemaailmsed strateegilised lahendused
Teerajaja
Usaldusväärne ja eetiline

TÕELINE KOOSTÖÖ

Pikaajalised partnerlussuhted
Meeskonnatöö
#Rethink innovation#Rethink innovation (Mõtle uuendused ümber)
Täielik teenuselogistika

KOHANDATUD LAHENDUSED

Sõltumatu nõustamine
Uuenduste ülevaated
Kliendikesksus
Kaubamärgi portfoolio

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Olge kursis viimaste arengutega. Liituge meie uudiskirjaga

"*" näitab nõutud väljasid

Kuidas me teie andmeid käsitleme? Lugege meie privaatsusavaldust. Saate nende meilide tellimuse igal ajal tühistada.