Plastikkile rullil

Rullil olevad plastkiled on saadaval BOPP-, PVC-, PE-, POF- ja laminaatmudelitena: vertikaalsete ja horisontaalsete pakendusmasinate kiled, ümbriskiled, kokkutõmbuvad kiled, kattekiled, kasti kattelehed ja mitmekihilised keedukiled.

Tavaline sisu, mis on pakitud: Plastikkile rullil

  • Kapsas
  • Kartulid
  • Maasikad
  • Õunad
  • Porgand
  • Salat
  • Sibulad
  • Sigur
  • Spargel
  • Tomatid

Toote üksikasjad lühidalt

BOPP kile VFFS ja HFFS jaoks

Toodete pakkimiseks kasutatakse BOPP-kilet. Kilel on suurepärane töödeldavus ja märkimisväärne kasutuskindlus kõigil peamistel vertikaalsetel ja horisontaalsetel pakkimisliinidel. Perforatsioonimustrid võimaldavad niiskust reguleerida. Valgustundlike toodete kaitsmiseks kasutatakse UV-lisandit. Erinevatel temperatuuridel hoidmisel kasutatakse kile läbipaistvuse tagamiseks uduvastast lisandit. Kilet saab trükkida kuni 10 värvitoonis, sealhulgas  saab lisada reljeefse viimistluse.

Flow-Fresh® VFFS-i ja HFFS-i jaoks

Flow-Fresh® on ainulaadne õhuline kile, eelsuletud PP CLAF võrgu ja PP kile  kombinatsioon. Võrreldes tavalise PP-kilega pakub see toodete pikemat säilivusaega, kuna võrguosa tagab suurepärase ventilatsiooni. Flow-Fresh®-i saab kasutada horisontaalsetel ja vertikaalsetel pakendusmasinatel.

Pealiskatte kile

Mitmekesine pealiskihiga kattekilede portfoolio võimaldab kuumpakendada igat tüüpi plastikust, kartongist, kiud-  ja alumiiniumist aluseid ning seda saab kasutada tavalistel pealtkatvatel pakendusmasinatel. Toote säilivusaja pikendamiseks on kiled töödeldud uduvastase ainega ning õige suuruse ja liigi perforatsioonidega. Mugavuse huvides on saadaval nn. kooritavad ja taassuletavad lahendused. Tõkkekiled sobivad modifitseeritud atmosfääriga pakendamiseks, et veelgi pikendada õrnade värskete toodete, näiteks tükeldatud köögiviljade ja spargli säilivusaega.

Polüolefiinist kattekile

NNZ-Xtra on polüolefiinkile, millel on suurepärased kleepumisomadused ümbrisalusele pealekandmiseks. Sellel on suurepärane läbipaistvus ning organoleptilised omadused.

PVC kattekile

PVC-kattekile on kõrgläikeline, sellel on nii hea läbipaistvus kui ka suurepärased uduvastased omadused. Kilel on ületamatu niiskuse läbilaskvus, mis pikendab toote säilivusaega. Sõltuvalt toote tüübist võib kile olla perforeeritud. Kilet saab printida kuni 10 värvitoonis ja sellel on standardne uduvastane töötlus.

PE ja POF kokkutõmbuv kile

Kokkutõmbuvad kiled on saadaval PE- või POF-mudelitena. PE-kokkutõmbuv kile tõmbub jahtudes kokku, vajades tunneli lõpus täiendavat jahutamist, samas kui POF-kile tõmbub kokku kuumutamisel, mille tulemuseks on valmistoode kohe, kui see tunnelist väljub. PE-kokkutõmbuvad kiled on hea läbipaistvusega, POF-il on suurepärane selgus ja läikiv  välispind riiuli. Teisest küljest on POF materjalina kallim kui PE-kokkutõmbuv kile.

Kile toiduvalmistamiseks, steriliseerimiseks ja pastöriseerimiseks

Värskeid tooteid saab küpsetada, pastöriseerida ja steriliseerida mitmekihilistest koekstrudeeritud kiledest valmistatud pakkides. Toiduvalmistamiseks ja steriliseerimiseks 121 kraadi Celsiuse järgi kasutatakse PA/PP kilet. Küpsetamiseks ja pastöriseerimiseks 100 kraadi juures kasutatakse PA/PE alumist ja pealmist kilet.

Kasti katteleht

Kasti kattelehed kaitsevad teie puu- ja köögivilju transportimise ajal ning tagavad kvaliteedi ja hügieeni. Lisaks kaitsefunktsioonile on need ka suurepäraseks võimaluseks reklaami ja lisateabe edastamiseks.

Contact form
Teabenõue

"*" näitab nõutud väljasid

Millistest toodetest olete huvitatud?
Hidden
Hidden

MIKS NNZ PAKENDIVÕRK?
ÜMBERKUJUNDAMINE

Jätkusuutlikkus
Ülemaailmsed strateegilised lahendused
Teerajaja
Usaldusväärne ja eetiline

TÕELINE KOOSTÖÖ

Pikaajalised partnerlussuhted
Meeskonnatöö
#Rethink innovation#Rethink innovation (Mõtle uuendused ümber)
Täielik teenuselogistika

KOHANDATUD LAHENDUSED

Sõltumatu nõustamine
Uuenduste ülevaated
Kliendikesksus
Kaubamärgi portfoolio

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Olge kursis viimaste arengutega. Liituge meie uudiskirjaga

"*" näitab nõutud väljasid

Kuidas me teie andmeid käsitleme? Lugege meie privaatsusavaldust. Saate nende meilide tellimuse igal ajal tühistada.