NNZ true coorperation

Turud, kus töötame

Teenindame põllumajandus- ja tööstuskliente kogu maailmas meie enda tütarettevõtetest Euroopas, Ameerika Ühendriikides, Kanadas ja Aafrikas.

NNZ on rahvusvaheline ettevõte, mis turustab põllumajandus- ja tööstustoodete pakkematerjale.

 

Alates 1922. aastast on NNZ olnud 100% perefirma, kuigi asetab väga suurt rõhku ettevõtte tegevusele. NNZ-l on hetkel 24 oma filiaali 18 riigis ning rahvusvaheline ettevõtete võrgustik, kellega teeme koostööd enam kui 50 riigis üle maailma nii toodete ja turgude arendamisel kui ka ostu-müügi osas. NNZ müüb pakendusmaterjale puu- ja köögiviljasektorile ning tööstusturgudele üle maailma. Teenindame kliente oma turusegmentides toetudes “õigete inimeste, lihtsa struktuuri ja müügijärgse hoolduse“ põhimõttele. Oleme edukad tänu teadmiste jagamisele, tõhusatele protsessidele, mitmekülgsele toodetevalikule, läbipaistvale hankestrateegiale õige hinna tagamiseks ning tugevale tehnoloogiale ja digitaalsele ohalolekule. Meie põhiveendumus: “Pakendite ümberkujundamine kujundab ümber maailma.“

Op Locatie Eindhoven (4)

Värskete toodete jaemüügipakendid

Meie sihtgrupp

  • Siht tootegrupp: puu- ja köögiviljad
  • Siht kliendigrupp: jaekliente teenindavad pakendajad, rahvusvahelised jaemüüjad
  • Pakendi tüüp: erinevad tooted, kuhu kuuluvad järgmised: alused, kile, kotid ja võrk, valmistatud plastikust, paberist, tselluloosist, kiust, kartongist ja puidust

 

Meie lähenemine

Toidu raiskamise vältimisel ja toodangu värskena hoidmisel mängib pakend üliolulist rolli. Värske toode kujutab endast ainulaadset väljakutset pakendusmaterjalidele, kuna puu- ja köögiviljad hingavad pärast koristamist edasi. Õige pakendi sobitamine tootega on säilivusaja pikendamiseks ülimalt oluline. Tootepakendil on erinevad rollid ettevõtetevahelises (B2B) ja jaemüüjalt tarbijale tarnimises (B2C) Linnapiirkondades tekib toodangu kadu enamasti jaemüüja ja tarbija vahelise tehingu käigus ning maapiirkondades läheb rohkem toodangut kaotsi teekonnal taludest jaemüüjateni. Mõlemal juhul on toidu raiskamise vähendamine toodete säilivusaja pikendamise kaudu ülioluline. Tarbijad, jaemüüjad ja kasvatajad otsivad jätkusuutlikke pakendilahendusi, mis tekitavad vähem jäätmeid ja pakuvad keskkonnasõbralikumat valikut, ilma et see kahjustaks pakendi kvaliteeti.  NNZ-l on lai standardportfoolio teie puu- ja juurviljade pakkimiseks vastavalt vajadusele. Lisaks investeerime uuendusse ja saame aidata teil teha oma jätkusuutliku pakendiportfoolio faktidel põhineva valiku.

Warehouse net packaging

Värskete toodete transpordipakend

Meie sihtgrupp

  • Siht tootegrupp: pakendusmaterjalid suure koguse  toodangu jaoks (kartul, sibul, porgand, kapsas, puuviljad jne)
  • Siht kliendigrupp: põllumehed ja pakendajad
  • Pakendi tüüp: erinevad tooted, kuhu kuuluvad järgmised: võrkkotid, kotiriie (džuudist, hessikangast) kotid, (ventilatsiooniavadega) hulgikotid, PP kootud kotid, paberkotid, Top-Guard, Liqui-sorb, kaubaaluste võrk ja papp-nurgad.

 

Meie lähenemine

Värskete toodete transpordilogistika on väga keeruline, pakendil on säilivusaja pikendamisel ülioluline roll. Värske toode kujutab endast ainulaadset väljakutset pakendusmaterjalidele, kuna puu- ja köögiviljad hingavad pärast koristamist edasi. Õige pakendi sobitamine tootega on säilivusaja pikendamiseks ülimalt oluline. Suurte kartuli- ja köögiviljamahtude transpordilogistika on väga keeruline ning NNZ teeb koostööd kasvatajate ja põllumeestega, et toodang jõuaks lõpptarbijani ideaalses seisukorras. Arvestame pakendi, temperatuuri, niiskuse ja muude teguritega tagamaks, et toode püsiks värske ja terve.

Kartul ja sibul, kapsas, naeris, tsitruselised ja mõned eritooted pakitakse tavaliselt võrkkottidesse. Lisaks madalale hinnale on võrgu eeliseks takistamatu õhuvool. Hea ventilatsioon on sibulatele eriti kasulik. Kartulite ekspordiks on endiselt kõige soovitumaks pakendusmaterjaliks kotiriie, kuna selle eeliseks on suurepärane niiskusimavus, hea ventilatsioon ja kartulikoore mitte kahjustamine. Ventilatsiooniavadega hulgikotid on kõige tõhusamad selliste toodete ladustamiseks nagu kartulid ja porgandid.

RZ2 3255 © Ronald Zijlstra

Tööstuslikud pakendid sööda, toidu ja mittetoidu jaoks

Meie sihtgrupp

  • Siht tootegrupp: toit ja muu sarnane,  piimapulber, loomasööt, keemiatooted (sh väetised), ehitusmaterjalid
  • Siht kliendigrupp: inimtoidu, lemmikloomatoidu, loomasööda ja keemiatoodete tootjad
  • Pakendi tüüp: erinevad tooted, kuhu kuuluvad järgmised: hulgikotid (FIBC), PP kootud kotid, paberkotid, võrkkotid, puuvillased kotid, kilekotid, võrkkotid, kaubaaluste võrk ja papp-nurgad

 

Meie lähenemine

Pakend on oluline lüli tootjate ja lõpptarbijate vahel. Nõustame kliente hea meelega tõhusa ostu, ladustamise ja logistika osas. Oma tööstusosakonnas arendame ja turustame pakendeid toidu- ja loomasöödatööstusele ning sellistele sektoritele nagu keemia-, farmaatsia- ja ehitusvaldkond. Meil on hea meel aidata välja töötada pakendikontseptsioone, mis lisavad väärtust ahela igale lülile. Alates tõhusast töötlemisest ja maksimaalsest kaitsest transpordi ajal kuni tarbijale pilkupüüdva esitluseni.

MIKS NNZ PAKENDIVÕRK?
ÜMBERKUJUNDAMINE

Jätkusuutlikkus
Ülemaailmsed strateegilised lahendused
Teerajaja
Usaldusväärne ja eetiline

TÕELINE KOOSTÖÖ

Pikaajalised partnerlussuhted
Meeskonnatöö
#Rethink innovation#Rethink innovation (Mõtle uuendused ümber)
Täielik teenuselogistika

KOHANDATUD LAHENDUSED

Sõltumatu nõustamine
Uuenduste ülevaated
Kliendikesksus
Kaubamärgi portfoolio

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Olge kursis viimaste arengutega. Liituge meie uudiskirjaga

"*" näitab nõutud väljasid

Kuidas me teie andmeid käsitleme? Lugege meie privaatsusavaldust. Saate nende meilide tellimuse igal ajal tühistada.