Vacancies at NNZ

Kas teie järgmine töökoht on meie juures?

Meil on alati hea meel uusi inimesi vastu võtta NNZ-sse!

Meil on alati hea meel NNZ-s uute andekate inimestega rääkida. Võtke meiega ühendust, et mõista, kes me oleme ja mida me oma töötajatele NNZ-s pakume. Alates 1922. aasta algusest on pereettevõte kasvanud 195 miljoni euro suuruse tuluga rahvusvaheliseks ettevõtteks, mille peakontor asub Hollandis Groningenis ja millel on 24 filiaali kogu Euroopas, Ameerika Ühendriikides, Kanadas ja Aafrikas. Töötame välja kohandatud pakenduslahendusi oma klientidele värskete toodete ja tööstusturgudel.

 

Motiveeritud, pühendunud ja lojaalsed töötajad

NNZ-s on töötajad meie edu jaoks üliolulised. Pereettevõttena näeme neid osana perekonnast. Oleme veendunud, et see pühendumine üksteisele suurendab loovust ja tootlikkust ning on väga kasulik meie klientidele, tarnijatele ja sidusrühmadele. Meie personalipoliitika tuleneb loomulikult NNZ üldisest missioonist, visioonist ja kesksest strateegiast. Meie personalifilosoofia väärtustab motiveeritud, pühendunud ja lojaalseid töötajaid. See iseloomustab sõbraliku õhkkonnaga ettevõtte sisekliimat.

 

Innovation in packaging 31B 81 3284063 2769862766 6 (1) Magazijn Rilland (2) Sustainable packaging

Andekad inimesed

Ootame NNZ-s alati heal meelel uusi andekaid inimesi. Palume teil vastata meie vabade töökohtade kuulutustele või saata üldine taotlus. Kui näeme sobivat kandidaati, siis otsime kindlasti võimalusi teid kaasata.

 

Koos on parem!

Koos pakume oma klientidele jätkusuutlikke tellijate vajadustele kohandatud pakendi- ja logistikalahendusi. Meie ettevõtte juhatus hõlbustab ja stimuleerib isiklikku arengut lugupidava ja arvestava juhtimisstiiliga. Teeme koostööd hea meelega, naudinguga, personaalselt vastavalt vastastikku kokkulepitud plaanile.

Collega’s Kantoor Rilland (4) Industrial packaging 31B 81 3284063 2769862766 6 (1)
87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Olge kursis viimaste arengutega. Liituge meie uudiskirjaga

"*" näitab nõutud väljasid

Kuidas me teie andmeid käsitleme? Lugege meie privaatsusavaldust. Saate nende meilide tellimuse igal ajal tühistada.