Võrkkotid

Võrkkotte on saadaval erinevates stiilides: Carry-Family stiilis püstised kotid, võrkkotid, polüteenraffiast võrkkotid, monokiust tkotid ja õhulised kilekotid Twin-Bag®.

Tavaline sisu, mis on pakitud: Võrkkotid

  • Apelsinid
  • Kartulid
  • Kurk
  • Õunad
  • Sibulad
  • Sidrunid
  • Tsitrusviljad

Toote üksikasjad lühidalt

Carry-Family võrkkott

Carry-Fresh on CLAF-võrgust valmistatud püstkott, millele on prinditud esi- ja tagasild. Carry-Net ja Carry-X on selle tuletised, mis on valmistatud vastavalt kootud ja pressitud võrgust.

Päisega võrkkott

Päisega võrkkotid sobivad suurepäraselt käsitsi pakkimiseks, kuid neid võib pakkida ka poolautomaatselt. Päisega võrkkotil on papist või lamineeritud paberist päis turunduse ja kaubamärgi jaoks. See päiseriba on õmmeldud kas pressitud võrgu või pehme kootud võrgu külge. Koti saab sulgeda sidudes, kasutades plastikklambrit, teipi või metallrõngast. Võrgu pikkust saab toote jaoks kohandada ja see on saadaval erinevates värvivalikutes. Võrku saab ka valida vastavalt vajadusele, näiteks kolmeharuline pressitud võrk on õrnem võrk, mida saab kasutada väiksemate raskuste jaoks.

Kootud (Raschel) polüetüleenist võrkkott

Polüetüleenist silmkoelised (Raschel) võrkkotid tarnitakse rullides ja üksikkottidena. Rullidel olevaid kotte saab tarnida erinevates standardsuurustes, mis sobivad kuni 25 kg kaaluga kogustele, kotte on saadaval ka käepideme ja prinditud etiketiga. Üksikuid võrkkotte saab tarnida erinevates standardsuurustes, mis sobivad kuni 50 kg kaaluga kogustele, kotte on saadaval ka  käepideme, kokkutõmbenööri ja trükitud etiketiga. Kotid on valmistatud võrgutüüpidest 201 ja 211, erineva võrgukaaluga.

Monokiust võrkkott

Kootud monokiust võrkkotte kasutatakse tavaliselt selliste kõvade toodete pakkimiseks nagu küttepuud, pähklid, merekarbid ja kastanid. Kootud monokiust võrkkotid on pehmemad ja elastsemad kui kootud kotid ning sobivad seetõttu paremini selliste toodete jaoks nagu sibulad ja kartulid.

Twin-Bag® võrkkott

Twin-Bag® on õhuline PE-kilekott, mille on välja töötanud NNZ, et parandada värskete toodete ventilatsiooni. PE-kott on kujundatud nii, et koti ühel küljel on horisontaalne osa PE-võrgust CLAF®.

Contact form
Teabenõue

"*" näitab nõutud väljasid

Millistest toodetest olete huvitatud?
Hidden
Hidden

MIKS NNZ PAKENDIVÕRK?
ÜMBERKUJUNDAMINE

Jätkusuutlikkus
Ülemaailmsed strateegilised lahendused
Teerajaja
Usaldusväärne ja eetiline

TÕELINE KOOSTÖÖ

Pikaajalised partnerlussuhted
Meeskonnatöö
#Rethink innovation#Rethink innovation (Mõtle uuendused ümber)
Täielik teenuselogistika

KOHANDATUD LAHENDUSED

Sõltumatu nõustamine
Uuenduste ülevaated
Kliendikesksus
Kaubamärgi portfoolio

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Olge kursis viimaste arengutega. Liituge meie uudiskirjaga

"*" näitab nõutud väljasid

Kuidas me teie andmeid käsitleme? Lugege meie privaatsusavaldust. Saate nende meilide tellimuse igal ajal tühistada.