87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002

Uuendus

Mõelge ümber, leiutage uuesti, kujundage ümber, uurige ja taaskasutage (Rethink, Reinvent, Redesign, Research, Recycle) oma pakendiportfoolio

Innovation
Uuendus osana meie lahendustest.

 

2021. aasta ELi ringmajanduse tegevuskavas korratakse eesmärki muuta kõik pakendid 2030. aastaks majanduslikult elujõulisel viisil korduskasutatavaks või ringlussevõetavaks. See plaan on Euroopa rohelise kokkuleppe üks peamisi alustalasid, kus EL määrab sammud ringmajandusele üleminekuks.

Tänu sellele, et oleme sõltumatu nõustaja, kellel on lai portfoolio ja unikaalne #Rethink lähenemine, saame teid toetada oma portfoolio jätkusuutlikumaks muutmisel täna ja tulevikus.

Meie #Rethink lähenemisviis algab teie praeguste pakkematerjalide, pakendistrateegia ja jätkusuutlikkuse eesmärkide hindamisega. Tutvustame teile erinevate pakendivõimaluste kohta fakte: nende keskkonnamõju, eeldatav säilivusaeg, kulutase ja turumõju. Nimetatud andmete abil saate valida pakkematerjali ja disaini, mis sobib kõige paremini teie säästva pakendistrateegiaga.

 

Meie teenus: keskkonnajalajälje arvutamine
NNZ Lunenburg 2021 (114)
Mõtleme ümber, leiutame uuesti, kujundame ümber, uurime ja taaskasutame oma pakendiportfelli.

Mõtleme pakendamise ümber

Pakendivalikud mõjutavad otseselt teie toote ja kaubamärgi jätkusuutlikkust. Pakendi sageli nähtamatute mõjude mõistmine võib olla keeruline. Kuidas valida õiget pakendilahendust? Teie pakendimaterjalide faktipõhise otsuse toetamiseks pakume teenust keskkonnamõju arvutamiseks: mõõdetakse süsiniku jalajälge, energiakasutust ja veekasutust. Lisaks keskkonnajalajälje arvutamisel võtame #Rethink meetodi kasutades arvesse ka ringlussevõetavuse, toidujäätmete, turumõju ja materjalide maksumuse. Selle #Rethink meetodi abil saame aidata teil valida pakkematerjali ja disaini, mis sobib kõige paremini teie säästva pakendistrateegiaga.

Meie #Rethink lähenemisviis selgitatuna:

 

Leiutame pakendi uuesti

Selles etapis hakkame teie pakkematerjale uuesti leiutama. Stambist väljapool mõeldes vaatleme võimalusi kasutada vähem või teistsuguseid materjale, pidades silmas ainult üht: kuidas oma tooteid veelgi paremini kaitsta, kuidas hoida neid pikema aja jooksul värskena. Oluline samm toidujäätmete vähendamisel. Arendame välja uusi tooteid ja kontrollime nende elujõulisust alati range prototüüpide loomise ja turutestide abil.

 

Näide: Bio Paper-Vento kompostitav paber VFFS-ile

 

Pakendi ümberkujundamine

Teie pakendikomponentide ümberkujundamisel otsime ka võimalusi käsitsemise parandamiseks ja võimalikke lahendusi automatiseerimiseks. Prototüüpimine ja turutestimine on taas teie pakendilahenduste ümberkujundamisel oluline osa.

 

Snap-Log sulgur küttepuude võrkkottidele

 

 

Näide: Auksangaga võrkkotid sibula pakendamise automatiseerimiseks

 

Lisaks seda tüüpi võrkkottide ülemaailmsele kasutuselevõtule automatiseerimise toetamiseks investeerisime ka lasermärgistustehnika väljatöötamisse, mis võimaldab üksikasjalikku kohandatud märgistamist võrkkoti auksanga pealsele alale. Lisateabe saamiseks kutsuge meiega ühendust võtma!

 

 

Näide: Nijhoffer Mega Builders Bag by NNZ

 

Arendame pakendamist

NNZ-s arendame tooteid, mis arvestavad turutrendidega. Kogume pidevalt teadmisi kõigist oma sidusettevõtetest ja korraldame spetsiaalseid “uuenduskohvikuid”, kus töötajad koos tipptasemel disainiekspertidega ideid genereerivad. Seejärel arendatakse parimatest ideedest prototüübid. Neid tutvustatakse meie kliendibaasile huvi äratamiseks. Samuti viime läbi kvantitatiivseid ja kvalitatiivseid uuringuid, et kinnitada tooteid ja koguda tarbijate teadmisi, et toetada otsuste langetamist.

 

NNZ turu-uuringu näide

 

NNZ uuringud: "Tarbijate ostukäitumine marjade pakend NNZ uuringud: "Tarbija eelistustele vastav õunapakend“

Pakendite taaskasutamine

Taaskasutus on pakkematerjalide eduka ringmajanduse keskmes.”Sel eesmärgil püüame alati täita nelja tingimust:

  • Toode peab olema valmistatud materjalist, mis on kogutud ringlussevõtuks, millel on turuväärtus ja/või mida toetab seadusandlikult volitatud programm.
  • Toode tuleb sorteerida ja koondada ringlussevõtu protsesside jaoks kindlaksmääratud voogudesse.
  • Toodet saab töödelda ja taaskasutada/ringlusse võtta kaubanduslike ringlussevõtmise protsessidega.
  • Taaskasutatud materjalist saab tooraine, mida kasutatakse uute toodete valmistamisel.

 

NNZ veebiseminaride näited

 

Pakendimaterjalide ringlussevõtt on enim vaieldud teema. NNZ-s aitame kaasa ühise arusaama saavutamisele, korraldades kolleegidele, klientidele ja tarnijatele veebiseminare. Kutsume valdkonna eksperte rikastama meie veebiseminare ajakohaste trendide ja tehnoloogiatega. Jagamine on hoolimine!

NNZ veebiseminar "plastpakendite taaskasutamine“ NNZ veebiseminar "kiupõhiste pakendite ringlussevõtt“ NNZ veebiseminar "FIBC: rPET-i kasutamine ja selle mõju jalajäljele“

 

Näide: NNZ projekti plastaluste ringlussevõtt toidust – toiduks

 

NNZ töötab koos Filigrade’iga, et rakendada uut tehnoloogiat, kasutades PP- ja PET-alustel kumerat reljeefi. See võimaldab lähitulevikus PP- ja PET-aluste toidu-2-toidu ringlussevõttu. Meie PET-alustel on pilootsorteerimisliinidel täiuslik 96%+ loetavus!

NNZ true coorperation
Palun võtke meiega ühendust oma pakendivajaduste arutamiseks Kontakt
MIKS NNZ PAKENDIVÕRK?
ÜMBERKUJUNDAMINE

Jätkusuutlikkus
Ülemaailmsed strateegilised lahendused
Teerajaja
Usaldusväärne ja eetiline

TÕELINE KOOSTÖÖ

Pikaajalised partnerlussuhted
Meeskonnatöö
#Rethink innovation#Rethink innovation (Mõtle uuendused ümber)
Täielik teenuselogistika

KOHANDATUD LAHENDUSED

Sõltumatu nõustamine
Uuenduste ülevaated
Kliendikesksus
Kaubamärgi portfoolio

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Olge kursis viimaste arengutega. Liituge meie uudiskirjaga

"*" näitab nõutud väljasid

Kuidas me teie andmeid käsitleme? Lugege meie privaatsusavaldust. Saate nende meilide tellimuse igal ajal tühistada.