FIBC | Hulgikott

Power-Lift® hulgikott on saadaval 1 sangaga ja 2 sangaga, (staatilisuse kaitsega) 4 sangaga üldkasutuseks mõeldud kottidena, Kuubzak® ehitusmaterjalide jaoks, kandiline Q-kott stabiilsuse tagamiseks, ventileeritav Power-Lift® toodete jaoks ja Log-Lift® küttepuude jaoks. Portfoolios on ka lai valik FIBC-de sisevooderduskotte, mis vastavad teie konkreetsetele vajadustele, et kaitsta transporditavaid tooteid saastumise, niiskuse ja hapniku eest

Tavaline sisu, mis on pakitud: FIBC | Hulgikott

 • Brikett
 • Ehitusmaterjalid
 • Kakao
 • Kartulid
 • Kemikaalid
 • Küttepuud
 • Liiv
 • Mineraalid
 • Piimapulber
 • Põlev pulber
 • Puidupalgid
 • Seemned
 • Sibulad
 • Sööda
 • Teravili
 • Tsement
 • Väetis

Toote üksikasjad lühidalt

1-sanga ja 2-sangaga Power-Lift®

1-sanga- ja 2-sangaga Power-Lift®-i kasutatakse väetiste, kemikaalide, erinevat tüüpi terade, seemnete, brikettide, graanulite, tsemendi ja muude materjalide pakkimiseks. Konksu või sarnaste seadmetega saab korraga tõsta ühte või mitut suurkotti. Need on kõige ökonoomsemad suurkotid (parim hinna ja kandevõime suhe).

4-sangaga Power-Lift®

Tavalist 4-sangaga Power-Lift®-i kasutatakse pulbrite, graanulite ja mineraalide pakendamiseks, transportimiseks ja säilitamiseks. Üliökonoomse tootmismeetodi tõttu on need kotid mitmeotstarbelised.

Sisevooderduskotid Power-Lift® jaoks

Power-Lift®-i sisevooderduskotid võivad olla valmistatud erinevatest materjalidest, et need vastaksid teie konkreetsetele vajadustele, et kaitsta tooteid saastumise, niiskuse ja hapniku eest. NNZ tarnib järgmisi sisevooderduskotte: PE (isoleeriv, konduktiivne, antistaatiline), PE/Al (konduktiivne, isoleeriv, antistaatiline) ja PE/EVOH (isoleeriv ja antistaatiline).

Antistaatiline Power-Lift®

Mõned hulgimaterjalid tekitavad täitmisel, transportimisel ja mahalaadimisel staatilist elektrit. See elekter võib tekkida Power-Lift®-i sees ja kanga pinnal. Kui tekkinud elektrilaeng puutub kokku tolmu või gaasiga, võib see põhjustada tulekahju või plahvatusohu. Konduktiivse Power-Lift® kasutamine hoiab seda ohtu ära. NNZ tarnib nimetatud kotti neljas klassifikatsioonis: A-, B-, C- ja D-mudelid. Nimetatud suuri kotte kasutatakse põletuspulbri ja -toodete, toiduainete ja ravimite, mineraalide ja kemikaalide pakkimiseks.

Ehituskott, Kuub-zak®

Kuubzak® ehituskotte kasutatakse täitematerjali, liiva pakendamiseks ja selle ehitusplatsidelt kõrvaldamiseks.

Tuulutusavadega, Power-Lift® puidupalkide jaoks, Log-Lift®

See tuulutusavadega või hingav Power-Lift® eridisain on mõeldud puidupalkide jaoks: Log-Lift® kottidel on tuulutusribad igal küljel. Kootud, võrk- ja kombineeritud tüüpi mudelid on õhuringluse tagamiseks saadaval hingavast kangast või polüpropüleenist. Neid kotte kasutatakse palkide transportimiseks, ladustamiseks ja kuivatamiseks. Log-Lift® on valmistatud UV-kindlast materjalist ja sobib seetõttu õues kuivatamiseks. See sobib ideaalselt kasutamiseks ka siseruumides kuivatuskambrites.

Formstable Power-Lift®, Q-kott

Q-kott on kandilise põhjaga Power-Lift®, mis sobib eriti hästi vabalt voolavate ainetega täitmiseks ja nende transportimiseks. Q-koti stabiilsus on tingitud sellele sisseõmmeldud vooderdusest. Pärast täitmist säilitab Power-Lift® oma esialgsed välismõõtmed, kusjuures koti külgede kummumine on minimaalne. See säästab oluliselt ruumi transportimisel ja ladustamisel. Q-kotte kasutatakse peene pulbri, mineraalide, kemikaalide, toiduainete ja ravimite pakkimiseks.

Õhuavadega Power-Lift® aiandussaaduste jaoks

Ventileeritaval või hingaval Power-Lift® on igal küljel tuulutusribad. Kootud, võrk- ja kombineeritud tüüpi mudelid on õhuringluse tagamiseks saadaval hingavast kangast või polüpropüleenist. Neid kotte kasutatakse kiiresti riknevate kaupade, näiteks põllumajandussaaduste, ajutiseks ladustamiseks ja transportimiseks ning neid kasutatakse peamiselt kartulite, sibulate, porgandite ja mitmesuguste muude puu- ja köögiviljade vedamiseks. Need kotid hoiavad ära temperatuurišoki. Mida suurem on erinevus transporditemperatuuri ja sihtkoha ümbritseva õhu temperatuuri vahel, seda suurem on šoki aste. Õhuavadega FIBC-d aitavad seda vältida.

Contact form
Teabenõue

"*" näitab nõutud väljasid

Millistest toodetest olete huvitatud?
Hidden
Hidden

MIKS NNZ PAKENDIVÕRK?
ÜMBERKUJUNDAMINE

Jätkusuutlikkus
Ülemaailmsed strateegilised lahendused
Teerajaja
Usaldusväärne ja eetiline

TÕELINE KOOSTÖÖ

Pikaajalised partnerlussuhted
Meeskonnatöö
#Rethink innovation#Rethink innovation (Mõtle uuendused ümber)
Täielik teenuselogistika

KOHANDATUD LAHENDUSED

Sõltumatu nõustamine
Uuenduste ülevaated
Kliendikesksus
Kaubamärgi portfoolio

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Olge kursis viimaste arengutega. Liituge meie uudiskirjaga

"*" näitab nõutud väljasid

Kuidas me teie andmeid käsitleme? Lugege meie privaatsusavaldust. Saate nende meilide tellimuse igal ajal tühistada.