Denmark warehouse

Miks? Ümberkujundamine

See on meie DNA-s!

Warehouse net packaging

Ümberkujundamine on meie DNA-s ja sellel on NNZ jaoks kaks erinevat tähendust. Esiteks on meie soov NNZ organisatsiooni pidevalt kohandada ja ümber kujundada. Ainult nii suudame täita oma klientide, tarnijate ja töötajate vajadusi. Mitte ainult täna, vaid ka tulevikus. Teiseks on vaja ümberkujundamist täiendavate uuenduslike pakendilahenduste väljatöötamiseks, et kaitsta teie tooteid veelgi paremini, minimeerides samal ajal keskkonnamõju parema maailma nimel.

Ümberkujundamine NNZ-s

Usume, et peaksime veel rohkem hoolima ja töötama suuremas kooskõlas oma töötajate, klientide ja partneritega. Ainult oma organisatsiooni pidevalt kohandades saame seda lubadust täita. Ümberkujundamine on meie ettevõtte keskmes. NNZ-s edendame kaasavat ja jätkusuutlikku majanduskasvu ning loome vastupidavat infrastruktuuri, mis edendab jätkusuutlikku industrialiseerimist. Praeguse põlvkonna vajaduste katmine on sama oluline kui tulevaste põlvkondade vajaduste katmine. Me kujundame nüüd pakendeid ümber peaaegu 100 aastat ja see on midagi, mida me kunagi ei muuda.

 

Jätkusuutlikkus Uuendus

Pakendi ümberkujundamine

Pakendilahenduste väljatöötamine määratleb NNZ ümberkujundamise veel ühe olulise aspekti. Täna tehtavaid asju uuesti leiutades suudame täita oma lubaduse luua homme veelgi parem lahendus. Kui suudaksime leiutada parema banaanikoore, teeksime seda kindlasti täna. Nii et teie jaoks pakendilahendusi välja töötades järgime alati olulisi juhtpõhimõtteid:

  • Tagame parima lahenduse toidujäätme vähendamiseks;
  • Loome kvaliteetseid pakendilahendusi, mis on kulutõhusad ja vähendavad võimalikult palju keskkonnamõju;
  • Jälgime selgelt oma tootmisprotsesse, et minimeerida mõju keskkonnale, CO2 jalajälge ja vajalikke ressursse. Töötame iga päev uute jätkusuutlike lahendustega paremate tooteringluse tarvis.
Op Locatie Eindhoven (10) Industrial packaging 2021 Collega’s Magazijn Groningen (9) 2021 Collega’s Magazijn Groningen (14)

Ümberkujundamine NNZ-s

MIKS NNZ PAKENDIVÕRK?
ÜMBERKUJUNDAMINE

Jätkusuutlikkus
Ülemaailmsed strateegilised lahendused
Teerajaja
Usaldusväärne ja eetiline

TÕELINE KOOSTÖÖ

Pikaajalised partnerlussuhted
Meeskonnatöö
#Rethink innovation#Rethink innovation (Mõtle uuendused ümber)
Täielik teenuselogistika

KOHANDATUD LAHENDUSED

Sõltumatu nõustamine
Uuenduste ülevaated
Kliendikesksus
Kaubamärgi portfoolio

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Olge kursis viimaste arengutega. Liituge meie uudiskirjaga

"*" näitab nõutud väljasid

Kuidas me teie andmeid käsitleme? Lugege meie privaatsusavaldust. Saate nende meilide tellimuse igal ajal tühistada.