Miks NNZ pakendid?

 • Üleilmne esindatus
 • Keskendumine kohalikule
 • Lai tootevalik
 • Uuenduslik suunanäitaja
 • Kohandatud pakendid
 • Usaldusväärne ja eetiline
 • Säästlik ja sotsiaalse meelsusega
Infonõue

Kaubaaluse stabiliseerimine

Nurklauad stabiliseerivad kaubaaluseid, need on tehtud kartongist ja alumiiniumiga kaetud kartongist.

Õhuavaga venivas kiles on eelnevalt lõigatud avaused, mis võimaldavad kaubaalusel olevatel toodetel hingata ja seeläbi hoiavad ära niiskuse kondenseerumise. See on saadaval nii standardsel kujul kui ka eelnevalt venitatuna. Standardne kile venib 100% või enam. Eelnevalt venitatud kilel Tornado-Wrap® on võime eelvenida 250–300% ulatuses.

HDPE-materjalist punutud kaubaaluse pakkevõrgu kvaliteet on standardne, et tagada ebastabiilse laadungi maksimaalne hoidmine (venib 8–20%). Veniv Tornado-Net® on tehtud 100% lldPE-materjalist ja see venib üle 100%. Venivuse tõttu on vaja vähem võrku, mistõttu võrgurulle peab harvem vahetama.

Väljapressitud kaubaaluse siduja võimaldab ebastabiilse laadungi maksimaalselt kinnitada. Võrgu saab mähkida ümber kaubaaluse või usstehnikas läbi kaubaalusele asetatud toote, et seda kindlalt paigal hoida. StretchNet® i kaubaaluse siduja võib venida kasutuse käigus kuni 20%, nii et ühe kaubaaluse kohta kulub vähem siduvat materjali.

Libisemisvastaseid plaate kasutatakse kaubaaluste stabiliseerimiseks transpordi ajal. Kulub vähem kaubaaluse liimi ja venivat kilet.

 • corner boards
 • stretch film
 • pallet net
 • antislip sheet


NNZ’st

NNZ on puu- ja köögivilja- ning tööstussektori klientidele mõeldud pakenditele spetsialiseerunud rahvusvaheline ettevõte. 1922. aastal asutatud pereettevõte on kasvanud ligi 250 töötajaga organisatsiooniks, millel on oma filiaalide ja partnerite laiaulatuslik ülemaailmne võrgustik.

Selle võrgustiku tugevus seisneb suutlikkuses suurendada oma konkurentsivõimet. Nagu NNZd, iseloomustab meie võrgustiku partnereid säästlikkus ja sotsiaalsus, juhtiv koht oma valdkonnas, kliendikesksus, uuenduslikkus, suunanäitamine, paindlikkus ja läbipaistvus, usaldusväärsus ja eetilisus.

NNZ jaoks on töötajad meie parim vara. Oleme veendunud, et see toob kaasa suurema loomingulisuse ja jõudluse ning see on meie klientide, tarnijate ja teiste sidusrühmade jaoks ülimalt oluline. Meie eesmärk on töötada väga isiklikul alusel, kirglikult ja nauditavalt vastavalt plaanile, mille oleme koos teinud. Meie moto on: „Koos on parem”. Koos pakume oma klientidele säästlikke kohandamisvõimalusi, logistikalahendusi ja uuenduslikkust läbi koos loomise.

Me suudame seda vajadust täita tänu tütarettevõtetele strateegilistes asukohtades erinevates riikides. Töötame koos oma klientide ja mitmekülgse professionaalide meeskonnaga; materjalide, toidutehnoloogia, graafilise disaini ja turu-uuringute valdkonna spetsialistidega. Koos töötame välja kohandatud tooteid alates kontseptsioonist kuni turule toomiseni. Pakume igale lülile ahelas kliendispetsiifilisi, nutikaid lahendusi!

Meie standardne tootevalik: võrkkotid, jutekangast kotid, paberpakendid, kootud PP kotid, kiled, fooliumid, alused, topsid, ämbrid, suurkotid ja kaubaaluste stabiliseerimismaterjalid. NNZ pakub ka kohandatud pakendeid. Kohaldame oma kõigile pakenditele kõrgeimaid säästlikkuse, tõhususe ja toiduohutuse standardeid. Seeläbi saavad meie kliendid kasu meie suurepärastest ostutingimustest ja kvaliteetsetest toodetest.