Kaubaaluse stabiliseerimine

Nurklauad stabiliseerivad kaubaaluseid, need on tehtud kartongist ja alumiiniumiga kaetud kartongist.

Õhuavaga venivas kiles on eelnevalt lõigatud avaused, mis võimaldavad kaubaalusel olevatel toodetel hingata ja seeläbi hoiavad ära niiskuse kondenseerumise. See on saadaval nii standardsel kujul kui ka eelnevalt venitatuna. Standardne kile venib 100% või enam. Eelnevalt venitatud kilel Tornado-Wrap® on võime eelvenida 250–300% ulatuses.

HDPE-materjalist punutud kaubaaluse pakkevõrgu kvaliteet on standardne, et tagada ebastabiilse laadungi maksimaalne hoidmine (venib 8–20%). Veniv Tornado-Net® on tehtud 100% lldPE-materjalist ja see venib üle 100%. Venivuse tõttu on vaja vähem võrku, mistõttu võrgurulle peab harvem vahetama.

Väljapressitud kaubaaluse siduja võimaldab ebastabiilse laadungi maksimaalselt kinnitada. Võrgu saab mähkida ümber kaubaaluse või usstehnikas läbi kaubaalusele asetatud toote, et seda kindlalt paigal hoida. StretchNet® i kaubaaluse siduja võib venida kasutuse käigus kuni 20%, nii et ühe kaubaaluse kohta kulub vähem siduvat materjali.

Libisemisvastaseid plaate kasutatakse kaubaaluste stabiliseerimiseks transpordi ajal. Kulub vähem kaubaaluse liimi ja venivat kilet.

  • corner boards
  • stretch film
  • pallet net
  • antislip sheet