Potatoes 07759 Paper Vento NNZ Benelux

New Paper Vento® paberkile rullil

Leiuta uuesti: paberkotid VFFS-il

Rullil olevad Paper-Vento® paberikile vertikaalsete vormide täitmiseks ja tihendamiseks on kaetud rohelise polüetüleeniga (PE) või Sustainexiga. Aken on valmistatud kas kilest (PLA) või võrgust (PE, PLA või Bafatex). Saadud Paper-Vento® mudelid on sertifitseeritud biopõhised, biolagunevad, tööstuslikult kompostitavad või paberijäätmete hulgas taaskasutatavad.

See ainulaadne Paper Vento® paberkile on nüüd saadaval Hollandi supermarketis.  Paberkott kannab 2 kg Beemster Valery kartuleid ja on välja töötatud Astrid Francise  ja NNZ Beneluxi koostööna.

Kui soovite selle ainulaadse pakendi kohta lisateavet, külastage meie veebisaidi  värskete toodete paberkottide  jaotist või võtke ühendust NNZ Beneluxi kontohalduri  Ronald Marees’iga.

Jätkusuutlikkus Uuendus
Collega’s Kantoor Rilland (4)
Uuendus NNZ-s tähendab jätkusuutliku pakendiportfoolio väljatöötamist teie jaoks, kasutades meie faktidel põhinevat #Rethink (mõtle ümber) meetodit, mis juhindub Reinvent, Redesign, Research and Recycle (Leiuta uuesti, kujunda ümber, uuri ja taaskasuta) lähenemisviisist.
87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Olge kursis viimaste arengutega. Liituge meie uudiskirjaga

"*" näitab nõutud väljasid

Kuidas me teie andmeid käsitleme? Lugege meie privaatsusavaldust. Saate nende meilide tellimuse igal ajal tühistada.