Why NNZ packaging?

  • Worldwide coverage
  • Focus on local
  • Broad portfolio
  • Innovative trendsetter
  • Customized packaging
  • Reliable & ethical
  • Sustainable & social-minded
Infonõue

NNZ „The Packaging Network“ 90. sünnipäev

Kuupäev: 22 oktoober 2012

Groningen, Madalmaad - NNZ tähistab oma 90. sünnipäeva. 
NNZi asutas Marinus Gijsbertus Boot 22. oktoobril 1922. aastal. Ettevõte alustas džuutkangast kottide edasimüüjana Groningenis, Madalmaades, eesmärgiga jõuda rahvusvahelisele turule. 
Täna, 22. oktoobril 2012, tähistab NNZ oma 90. sünnipäeva kui paljurahvuseline ettevõte, millel on üleilmselt 180 töötajat ja mis pakub pakenduslahendusi nii põllumajandus- kui ka tööstusturule. See saavutus rõhutab NNZi pühendumist oma töötajatele ja klientidele.
Seda olulist verstaposti tähistatakse kolme laeva annetamisega Oxfamile Bangladeshis. Austamaks Booti perekonna kolme liikme panust NNZi tänasesse edusse, saavad need laevad nimedeks „Marinus“, „Will“ ja „Wim“.
„Meie 90. sünnipäev on NNZi jaoks võimas versapost," ütles ettevõtte tegevdirektor Len Boot. „Meil on väga hea meel, et kliendid tunnustavad meie toodete ja teenuste väärtust. See on saanud võimalikuks meie ühiste pingutuste abil, mille on teinud meie pere, meie töötajad ja üleilmsed partnerid, ning see motiveerib meid kõiki samamoodi jätkama.“ 
NNZ, teie partner pakenduslahendustes alates 1922. aastast!
 

  • NNZ celebrates 90th anniversary

NNZ kohta

NNZ is a multinational company owned and run by the family Boot since 1922. Its employees create packaging solutions for their clients in the fresh produce and industrial market. In 1922 NNZ started trading jute bags from 'Pakhuis Libau' in Groningen (The Netherlands), the start of a family business with international ambitions.
Today, NNZ has grown into an organisation with more than 250 employees, serving clients from offices in Austria, BeNeLux, Canada, Denmark, Norway, Germany, Italy, Poland, Latvia, Lithuania, Estonia, South Africa, United Kingdom, USA.
In close cooperation with our partners in 40 other countries NNZ provides packaging solutions to a worldwide customer base.