Miks NNZ pakendid?

  • Üleilmne esindatus
  • Keskendumine kohalikule
  • Lai tootevalik
  • Uuenduslik suunanäitaja
  • Kohandatud pakendid
  • Usaldusväärne ja eetiline
  • Säästlik ja sotsiaalse meelsusega
Infonõue

NNZ „The Packaging Network“ 90. sünnipäev

Kuupäev: 22 oktoober 2012

Groningen, Madalmaad - NNZ tähistab oma 90. sünnipäeva. 
NNZi asutas Marinus Gijsbertus Boot 22. oktoobril 1922. aastal. Ettevõte alustas džuutkangast kottide edasimüüjana Groningenis, Madalmaades, eesmärgiga jõuda rahvusvahelisele turule. 
Täna, 22. oktoobril 2012, tähistab NNZ oma 90. sünnipäeva kui paljurahvuseline ettevõte, millel on üleilmselt 180 töötajat ja mis pakub pakenduslahendusi nii põllumajandus- kui ka tööstusturule. See saavutus rõhutab NNZi pühendumist oma töötajatele ja klientidele.
Seda olulist verstaposti tähistatakse kolme laeva annetamisega Oxfamile Bangladeshis. Austamaks Booti perekonna kolme liikme panust NNZi tänasesse edusse, saavad need laevad nimedeks „Marinus“, „Will“ ja „Wim“.
„Meie 90. sünnipäev on NNZi jaoks võimas versapost," ütles ettevõtte tegevdirektor Len Boot. „Meil on väga hea meel, et kliendid tunnustavad meie toodete ja teenuste väärtust. See on saanud võimalikuks meie ühiste pingutuste abil, mille on teinud meie pere, meie töötajad ja üleilmsed partnerid, ning see motiveerib meid kõiki samamoodi jätkama.“ 
NNZ, teie partner pakenduslahendustes alates 1922. aastast!
 

  • NNZ celebrates 90th anniversary

NNZ’st

NNZ on puu- ja köögivilja- ning tööstussektori klientidele mõeldud pakenditele spetsialiseerunud rahvusvaheline ettevõte. 1922. aastal asutatud pereettevõte on kasvanud ligi 250 töötajaga organisatsiooniks, millel on oma filiaalide ja partnerite laiaulatuslik ülemaailmne võrgustik.

Selle võrgustiku tugevus seisneb suutlikkuses suurendada oma konkurentsivõimet. Nagu NNZd, iseloomustab meie võrgustiku partnereid säästlikkus ja sotsiaalsus, juhtiv koht oma valdkonnas, kliendikesksus, uuenduslikkus, suunanäitamine, paindlikkus ja läbipaistvus, usaldusväärsus ja eetilisus.

NNZ jaoks on töötajad meie parim vara. Oleme veendunud, et see toob kaasa suurema loomingulisuse ja jõudluse ning see on meie klientide, tarnijate ja teiste sidusrühmade jaoks ülimalt oluline. Meie eesmärk on töötada väga isiklikul alusel, kirglikult ja nauditavalt vastavalt plaanile, mille oleme koos teinud. Meie moto on: „Koos on parem”. Koos pakume oma klientidele säästlikke kohandamisvõimalusi, logistikalahendusi ja uuenduslikkust läbi koos loomise.

Me suudame seda vajadust täita tänu tütarettevõtetele strateegilistes asukohtades erinevates riikides. Töötame koos oma klientide ja mitmekülgse professionaalide meeskonnaga; materjalide, toidutehnoloogia, graafilise disaini ja turu-uuringute valdkonna spetsialistidega. Koos töötame välja kohandatud tooteid alates kontseptsioonist kuni turule toomiseni. Pakume igale lülile ahelas kliendispetsiifilisi, nutikaid lahendusi!

Meie standardne tootevalik: võrkkotid, jutekangast kotid, paberpakendid, kootud PP kotid, kiled, fooliumid, alused, topsid, ämbrid, suurkotid ja kaubaaluste stabiliseerimismaterjalid. NNZ pakub ka kohandatud pakendeid. Kohaldame oma kõigile pakenditele kõrgeimaid säästlikkuse, tõhususe ja toiduohutuse standardeid. Seeläbi saavad meie kliendid kasu meie suurepärastest ostutingimustest ja kvaliteetsetest toodetest.