NNZ „The Packaging Network“ 90. sünnipäev

Kuupäev: 22 oktoober 2012

Groningen, Madalmaad - NNZ tähistab oma 90. sünnipäeva. 
NNZi asutas Marinus Gijsbertus Boot 22. oktoobril 1922. aastal. Ettevõte alustas džuutkangast kottide edasimüüjana Groningenis, Madalmaades, eesmärgiga jõuda rahvusvahelisele turule. 
Täna, 22. oktoobril 2012, tähistab NNZ oma 90. sünnipäeva kui paljurahvuseline ettevõte, millel on üleilmselt 180 töötajat ja mis pakub pakenduslahendusi nii põllumajandus- kui ka tööstusturule. See saavutus rõhutab NNZi pühendumist oma töötajatele ja klientidele.
Seda olulist verstaposti tähistatakse kolme laeva annetamisega Oxfamile Bangladeshis. Austamaks Booti perekonna kolme liikme panust NNZi tänasesse edusse, saavad need laevad nimedeks „Marinus“, „Will“ ja „Wim“.
„Meie 90. sünnipäev on NNZi jaoks võimas versapost," ütles ettevõtte tegevdirektor Len Boot. „Meil on väga hea meel, et kliendid tunnustavad meie toodete ja teenuste väärtust. See on saanud võimalikuks meie ühiste pingutuste abil, mille on teinud meie pere, meie töötajad ja üleilmsed partnerid, ning see motiveerib meid kõiki samamoodi jätkama.“ 
NNZ, teie partner pakenduslahendustes alates 1922. aastast!
 

  • NNZ celebrates 90th anniversary